OT Logistics sponsorem The Tall Ships Races 2017

OT Logistics S.A. jest sponsorem prestiżowych regat The Tall Ships Races 2017, których finał odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia br. w Szczecinie. Największe żaglowce świata kończące wyczerpujący wyścig po Bałtyku zawiną do stolicy Pomorza Zachodniego, by wspólnie z mieszkańcami i turystami świętować wielki finał imprezy. Tym samym Szczecin już po raz trzeci stanie się żeglarską stolicą Europy.

Finał regat odbędzie się nad Odrą w dniach 5-8 sierpnia 2017 r. Przed dotarciem do Szczecina największe żaglowce świata odwiedzą szwedzkie Halmstad, fińskie Turku i Kotkę, litewską Kłajpedę, odbywając po drodze trzy wyścigi regatowe. W trakcie imprezy położone nad Odrą Wały Chrobrego wypełnią się prawdziwie żeglarską atmosferą: OT Logistics S.A. wraz z bohaterem marki Majtusiem Kajtusiem przygotowała dla mieszkańców i turystów szereg atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia i wprowadzą dzieci oraz dorosłych w świat morskich opowieści i żeglarskich przygód.

Przy nabrzeżu na Bulwarze Piastowskim zacumuje pchacz Bizon, należący do floty OT Logistics. Nasi pracownicy z chęcią oprowadzą gości po jednostce i opowiedzą ciekawe historie z życia odrzańskich wodniaków. Każdy będzie mógł poznać tajniki obsługi tej jednostki, która szczególnie wpisuje się w wielowiekową tradycję transportu rzecznego na Odrze. Bizon będzie dostępny dla zwiedzających w dniach 4-8 sierpnia (piątek-wtorek) w godzinach 16:00-18:00 (pt.) oraz 10:00-18:00 (sob.-wt.).

Na najmłodszych w namiocie sferycznym OT Logistics, który przemieni się w prawdziwą strefę małego pirata, będą czekać gry i zabawy z Majtusiem Kajtusiem. Przez cztery dni dzieci wraz z rodzicami będą mogli uczestniczyć w warsztatach kreatywności oraz zabawach tematycznych. OT Logistics przygotowała dla nich między innymi malowanie buziek, gry Mega Jenga i morski punkt fotograficzny. Nie zabraknie także upominków dla tych, którzy pomogą Majtusiowi Kajtusiowi odnaleźć ukryty skarb. Zaś wszyscy spragnieni ochłody będą mogli liczyć na pyszne wody smakowe. Strefa małego pirata będzie otwarta dla najmłodszych gości w dniu 4 sierpnia (pt.) w godzinach: 16:00-21:00 oraz od 5-7 sierpnia (sob.-pon.)  w godzinach 10:00-21:00.

Z kolei odwiedzający imprezę miłośnicy pociągów będą mieli okazję do wzięcia udziału w jedynym w swoim rodzaju wyścigu drezyn. OT Logistics zaprasza rodziny, przyjaciół oraz znajomych do zmierzenia się w rywalizacji na torach kolejowych o długości 100 metrów. Nasi doświadczeni pracownicy objaśnią jak drezyny działają oraz jak prawidłowo i bezpiecznie je obsługiwać. Drezyny będą dostępne dla wszystkich odwiedzających The Tall Ships Races w dniach 5-7 sierpnia (sob.-pon.) w godzinach 10:00-16:00.