Uzupełnienie raportu bieżącego nr 20/2017 z dnia 27 czerwca 2017 roku – informacje dotyczące powołanego Wiceprezesa Zarządu Spółki

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe

W uzupełnieniu do raportu bieżącego nr 20/2017 z dnia 27 czerwca 2017 r., Zarząd OT Logistics S.A. Emitent przekazuje życiorys Pana Richarda Jenningsa, powołanego z dniem 1 lipca 2017 r. w skład Zarządu Emitenta.

Pan Richard Jennings posiada 35-letnie doświadczenie w branży logistycznej i transportowej. Karierę zawodową rozpoczynał jako menedżer ds. transportu w firmie Hapag-Lloyd, a następnie w Unilever. Pracował na kierowniczych stanowiskach w firmie logistycznej P&O Containers oraz Associated British Ports największej grupie portowej w Wielkiej Brytanii. Był również dyrektorem rozwoju w PD Ports, a także dyrektorem ds. handlu w Euroports Holding. Pełnił też funkcję dyrektora operacyjnego w Impala Terminals Group z Grupy Trafigura. Do czasu zatrudnienia w OT Logistics był dyrektorem w Solent Stevedores Ltd, brytyjskiej grupie skupiającej 12 terminali portowych wyspecjalizowanych w przeładunkach masowych, ro-ro i kolejowych.

Pan Richard Edward Jennings jako Wiceprezes OT Logistics S.A. odpowiadał będzie za obszar handlu.